אודותינו

אסנת מור

מאז ומעולם הייתי ילדה של ים…

הפלגתי במפרשיות והדרכתי ימאות כנערה, פיקדתי על ספינה גוררת בצבא, הדרכתי צלילה בים האדום הקסום, והייתי מפקחת למניעת זיהום ים במשרד להגנת הסביבה. במסגרת תואר שני בביולוגיה ימית, התמחיתי בהתנהגות רבייה של בע"ח, הקמתי גרעין רבייה של דג נחלים בסכנת הכחדה וזכיתי להשיב לטבע מין נכחד אחר שהשתקם.

תמיד ניתן היה לראות אותי מוקפת בגברים ובים.

הצלתי את כל העולם! אבל איפה הייתי אני?

ביום שהתחלתי לרקוד חיי השתנו! שיעור אחד של ריקודי בטן שכנע אותי לנטוש את הדגמ"חים לטובת שמלות רכות ושלח אותי למסע מרתק של הנשיות שלי.

למדתי כמה שנים ריקוד מזרחי ותרגלתי איינגר יוגה. התחברתי לתנועה ולנשיות שבי, למדתי להכיר את המרכז שלי בגוף ובאופן טבעי גם בחיים למדתי לפעול מהמרכז החוצה.

הכמיהה הטבעית לחברה נשית הביאה אותי למעגלי נשים של איריס יוטבת בפרדס חנה שם התוודעתי לעוצמה של מעגל הנשים, והתמכרתי לאינטימיות שנוצרת במפגש הזה.

ומה לגבי סקס?

כבת מזל עקרב טיפוסית, סקס עניין אותי מאז ומתמיד. קראתי ספרים, חקרתי בעצמי…

במהלך לימודי התואר השני התחלתי להנחות מסיבות רווקות. עבדתי בצוות סקס מיסטי כארבע שנים.

שם הבנתי, כי עם כל אהבתי לטבע ולבעלי חיים כישרוני האמתי והמתנה שניתנה לי היא אהבתי לאנשים.

במסיבות הרווקות הרגשתי שאני מצליחה לתת את כל אהבת האדם שבי לנשים במעגל. תוך כדי משחק, ריקוד, ושיחה, וידויים, סיפורים, והפרכת מיתוסים, הצלחתי להעביר הרבה מסרים שהיו חשובים לי. גיליתי שאפשר ליצור אינטימיות נשית גם בין נשים זרות לחלוטין זו לזו, מעגל שיש בו לימוד והקשבה, שיתוף והכלה.

דרך הלימוד והמפגש עם נשים למדתי בעצמי כל כך הרבה על נשיות, מיניות ותקשורת בין נשים וגברים.

במהלך שנים אלו, הגשמתי חלום ישן, קניתי יאכטת מפרשים קטנה והפכתי אותה לביתי. היציאה מהקירות והחיים על המים היה צעד שנסך בי תחושת חופש מצד אחד אך גם הביא אתו את הרצון להתקרקע והצורך לקנן. בעקבות סדנת נשים מיוחדת של ורדה לב-אש, חוויתי חוויה מכוננת והרגשתי מוכנה באמת לזוגיות, חודש לאחר מכן פגשתי את אישי היקר ושנה לאחר מכן התחתנו והקמנו משפחה.

מכיוון שלידות והנקה לא ממש מתאימים מבחינתי לעבודת לילה באירועים ובסופי שבוע (למרות שאני מאוד מתגעגעת למסיבות…), החלטתי לחלוק את הידע ואת ניסיוני בהנחיית מסיבות, דרך המדיה האינטרנטית. הקמתי אתר שיענה על כל הצרכים של נשים שרוצות לארגן ערב נשי מסוג כלשהו. החל במה שצריך מבחינת ארגון, דרך האופציות השונות שקיימות בשוק להפעלה ואירוח וכלה בפרטים הקטנים שעושים את ה"פיניש" וקובעים אווירה.

הנשי והגברי שבי חיים היום בשלום והרמוניה זה עם זה. בזכות הדרך הארוכה שעברתי וההתעקשות לרדת לחקר האמת הפנימית שלי אני מצליחה להתמסר לתפקידים הנשיים בחיי תוך כדי שמירה על החיבור למרכז הפנימי שלי. לשלב אהבה ויצירה גם בבית וגם בחוץ.