איך לבחור תקליטן לחתונה ותקליטן למסיבת רווקות

מזל טוב. היום הגדול הגיע. אתן ובחיר ליבכם החלטתם לקשור את גורלכם ולעשות את זה רשמי. ליידע את העולם ועצמכם בברית הזוגיות הנכספת. לפני שתגיעו לברית הזאת, יש עוד תחנה אחת בדרך, תחנה כיפית, מרגשת ומביכה לעיתים כמו החתונה עצמה, בדרך לקשור את הקשר, עוצרים בדרך במסיבת הרווקות. אכן,  תיכנון החתונה ומסיבת הרווקות הוא דבר לא פשוט וכורך הרבה אנרגיה, מאמץ יזע ודמעות, אך גם מרגש ויכול להיות חוויה, ומוזיקה היא אחת מהדברים שמעצבים את החוויה הגדולה הזו, בחירת תקליטן לחתונה ולמסיבת הרווקות היא אחת ההחלטות החשובות בבואכם לתכנן את חתונת חלומותיכם. כמו בחירת מקום האירוע , בחירת הקייטרינג, השמלה, בחירת התקליטן הנכון יכולה להשפיע מאוד על החוויה הכוללת שאתם ואורחיכם תעברו בחתונה, ומה יישמר בזכרונם וזכרונכם לאחר תום האירוע. לא פשוט בימינו לנסות לקלוע ולשלב את טעמם של מגוון כה רב של אנשים, קהל שמשלב בין החברים שלכם, המשפחה אנשים שפגשתם  פעם אחת בבר מצווה של דוד רחוק מקורדיסטן שיהיו בחתונה שלכם, ובמסיבת הרווקות- חברות מהתיכון, חברה מקורס ג'ודו במתנ"ס אמירים יחדיו עם חברות מהעבודה ואמא. יש מגוון רב בגילאים, רקעים, תרבויות וטעמים אישיים.

איך בכל זאת אפשר?

קודם כל, חשוב לשים לב שיש חיבור אישי בינכם ובין התקליטן. שבו לפגישה אישית, תחושו אחד את השני ותראו איך האווירה הכוללת. שנית, חשוב לראות את התקליטן מופיע באירוע אחר, (או וידאו שלו מופיע באירוע אחר), כדי שתוכלו להתרשם איך הוא מתפקד בזמן אמת. לראות כיצד התקליטן עובר בין השירים, איך הם משתלבים זה בזו, אם הוא מתקשר עם הקהל דרך המוזיקה, ויודע לחוש את רחשי ליבו, שיידע בחתונה להקפיץ את האורחים שצריך, ויידע לחמם את האווירה שצריך במסיבת הרווקות.

שלישית, פשוט להגיד לתקליטן איזה מוזיקה אתם אוהבים. אתם יכולים לעזור לו לכוון את האווירה הכוללת  שתהיה במוזיקה, שתתאים למי שאתם קודם כל. אם אתם לא תהנו מהמוזיקה, אז … חבל. .

חשוב שתהיה השתקפות מסוימת של מי שאתם מבחינת המוזיקה, איזה אווירה אתן רוצות להעביר בחתונה, ומה אתן רוצים להעביר במסיבת הרווקות- יותר פרועה לעומת סולידית, חפלה או רוקנרול, או שילוב של כולם. תעזרו לו להבין מי אתם, (מבחינה מוזיקלית לפחות), אם ליצור ישלבו כמה סגנונות זה בזה, או אם בא לכם לשמור על אחידות מוזיקלית מסוימת. חשוב גם לתת חופש מסוים ואמון בתקליטן, ולא לנסות לשלוט על כל  פרט ופרט בהופעה שלו, לתת לו לעשות את העבודה שלו כמו שהוא יודע.   לכן הכרחי לבחור בתקליטן מנוסה שאתם מרגישים חיבור אישי אליו, שתוכלו לבטוח בו, וששמעתם או ראיתם על העבודה שלו אי שם במרחבי הצלילים והמראות של עולמנו.

בהצלחה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>