גל ציפורי – סדנת ריקודים קסומה

שוחחתי עם גל ציפורי מספר פעמים בטלפון והיה לי נעים להכיר אישה חמה ומלאת חן, מעניינת, חכמה ומצחיקה.

בתכתובות המייל ראיתי שהיא חותמת: גל ציפורי, מחוללת שמחה. תואר מרשים הבונה ציפיות ועלול להיות קצת יומרני… הסתקרנתי . ובחרתי להשתתף בסדנה מדהימה."שמחה נטו".

 

הכירו את המנחה גל ציפורי

"שמי גל ציפורי ואני פולנייה." היה משפט הפתיח שלה שעורר גל בדיחות קצר בקרב הבנות. בסדנא היו 20  נשים צעירות ומבוגרות. ישבנו במעגל. והקשבנו לסיפור החיים שלה, דימוי הגוף שלה, שמחת החיים שלה לפני שהתוודעה לריקודי הבטן ועל השינוי שחל בה בעקבות הריקוד. החיבור לגוף, לרגשות, החיבור לשמחה גדולה, פנימית שנמצאת בכל אחת מאיתנו ורק צריך ללמוד לשחרר ולבטא אותה.

הסיפור של גל הרגיש לי כה מוכר., גם לי המפגש עם ריקודי הבטן לפני שנים רבות, פתח לי את  החיבור לנשיות הרכה שבי, לחופש שלי לרקוד בכל צורה ובכל מקום ולחכמה שבחיבור למרכז הפנימי שלי.

גל ציפורי. במסיבת רווקות

גל ציפורי. במסיבת רווקות

ריקודי בטן – איך מתחילים

התחלנו בישיבה במעגל, סבב פתיחה נעים במיוחד שהתבסס על מגע של כל אחת בגב שכנתה. קצת עיסוי ומגע חם, ריככו אותנו היטב וכולן כבר נראו נינוחות יותר…

אחר כך התחלנו קצת לרקוד, גל לימדה כמה תנועות ריקוד בסיסיות, שילבה את הכל בהומור עדין ונעים. ואחרי שהבנות התנסו קצת בתנועה בתוך המעגל, גל שחררה אותנו בחדר, להסתובב, לרקוד, לפגוש את יתר הבנות, בכל מפגש נוצרת אינטראקציה של מבט ותנועה קטנה. התערבבנו קצת. אחרי כמה תרגילי ריקוד כאלה. גל ביקשה מאיתנו לשכוח את כל התנועות שלמדנו, כיבתה את רוב האורות , ואנחנו פשוט רקדנו בחושך. הסתובבנו  לנו בחדר, רקדנו ביחד ולבד. אפילו אני, שיש לי מודעות גבוהה לחשיבות של לרקוד ולהשתחרר מידי פעם, הרגשתי כמה הייתי צריכה את זה!

מעגל בתנועה. ריקודי בטן

מעגל בתנועה. ריקודי בטן

לרקוד,לשמוח,להתרגש

במהלך הערב , דרך התנועה הכרנו מעט, התקרבנו, רקדנו ושמחנו יחד בלי סיבה. תענוג צרוף. לקראת סוף הערב, חזרנו למעגל ישיבה, גל החשיכה שוב את החדר והפתיעה אותנו עם סבב ברכות חרישי, שנאמר בלב, ללא מילים, רק במבט . תוך כדי העברת כדור אור אחת לשנייה. רגע של אינטימיות וקסם היה בחדר. כבר הייתי נוכחת בהרבה מאוד סבבי ברכות כאלה ואחרים במהלך עבודתי וגם בחיי הפרטיים. אין ספק שזה היה אחד הקסומים ביותר שחוויתי. היה שם רגע שאם ובת  העבירו ביניהן את הכדור, לא האמנתי כשהרגשתי שדמעות נקוות בקצות עיניי…התרגשתי באמת.

הערב נגמר בריקוד והודיה בתנועה ובצליל לעצמנו, אחת לשנייה ולמעגל הנשים המחולל והקסום שחלקנו יחד לשעתיים בערב אחד.

תודה לך גל שהזמנת אותי לחוות אותך ואת הקסם שלך. את בהחלט ראויה לתואר מחוללת שמחה!

IMG-20150206-WA0007

לרקוד,לשמוח,להתרגש

*גם לך בא להשתחרר וליהנות על רחבת הריקודים? השאירי לי פרטים כאן, ואחזור אליך עם כל הפרטים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>