דברים שכדאי לכל כלה לדעת לקראת מסיבת רווקות

אין ספק שמסיבת רווקות היא לגמרי לא באחריותה של הכלה, הרי יש לה חתונה לארגן. ובכל זאת, ישנם כמה דברים שהיא צריכה לעשות נכון בכדי שמסיבת הרווקות תצליח על הצד הטוב ביותר. לא אחת קרה שמסיבת הרווקות הפכה להיות ערב לא נעים ואפילו מאוד מביך לכלה מכיוון שכמעט ולא היה תיאום.

 

מצד שני ישנן מסיבות שהיו עוד יותר טובות מהמצופה. הפוסט הזה מיועד יותר לכלות מאשר למארגנות המסיבה. להלן כמה דברים שכדאי לדעת וליישם.

אם את לא אוהבת הפתעות –  אל תתני לזה לקרות

אחת הדרכים לארגן מסיבת רווקות היא לעשות זאת בהפתעה מוחלטת. לשמוע עליה דיבורים באופןו כללי באוויר, ואז מבלי כל הכנה מוקדמת מראש. כך קורה שמארגנת המסיבה "חוטפת" ערב אחד את הכלה למסיבת רווקות. הפתעות זה נחמד, אבל אם את יודעת שזה לא מתאים לך, תדאגי לציין זאת מראש. הינה למשל מקרה שיכול להיות לא נעים. כלה אחת תכננה לנצל את סוף השבוע הלפני אחרון לקראת החתונה לדברים שהיא לא הצליחה לסגור, היא קבעה כמה פגישות ביום שישי בבוקר שהן מאוד חשובות, אחת מהן אצל מעצבת השמלה. בחמישי בלילה החברות שלה הגיעו לקחת אותה למסיבת רווקות בתוך צימר בשרון ולהן היא לא הצליחה להגיע לפגישות שהיא קבעה. זה הכניס אותה ללחץ.

אז מה כדאי לעשות: מראש לומר באיזה סופשבוע את מעדיפה את המסיבה ולומר שאת לא ממש אוהבת הפתעות.

רשימת מוזמנות מסודרת והחלטית

לעולם אל תשאירי את ההחלטה לחברה הכי טובה שלך או כל אחת אחרת שמארגנת את המסיבה. כך, יכול להיות, שתמצאי אנשים שאת לא רוצה לראות במסיבה ולהפך, לא יוזמנו כאלה שהיית רוצה מאוד לראות. הכיני רשימה מסודרת של מספרי טלפון ושמות כדי שהמארגנת תוכל לפתוח קבוצת וואטסאפ ולנהל זאת כמו שצריך. הבהירי לה שזאת רשימת המוזמנות ושאף אחת אחרת לא צריכה להיות במסיבה הזאת.

הדגישי מה את לא רוצה שיקרה במסיבת רווקות

בחלוקה גסה, ישנן 2 סוגי כלות:

  1. מעדיפה לדעת מה קורה במסיבת הרווקות שלה עד לפרט הקטן ביותר.
  2. רוצה הפתעה מוחלטת – לא רוצה לדעת שום דבר על מסיבת הרווקות.

לא משנה איזה סוג כלה את, כדאי שתלמדי מהסיפור הבא:

כלה אחת חשבה שהיא מכירה היטב את החברות הטובות שלה ומכיוון שלא היה חשפן במסיבת הרווקות הקודמת, היא הייתה בטוחה שלא יהיה גם בשלה. היא הופתעה לדעת, שהחברות שלה, הפעם, הצטערו על כל שלא הייתה חשפן והחליטו להזמין אחד. הכלה התביישה מאוד וזה אפילו לא רק שהכניס אותה ללחץ אלה הרס לה את מצב הרוח. אבל לא רק מקרה כזה יכול להביך, גם הפעלות מסוימות יכולות לגרום לכלה להרגיש שלא בנוח. לכן, אם את חוששת שדבר כזה יקרה ואת יודעת בוודאות מה את לא רוצה שיקרה במסיבה, עדכני את מארגנת המסיבות.

באדיבות: אתר מארוסים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>