מסיבת רווקות סקסית במיוחד

קבוצה של בנות יושבות יחד בערב שמטרתו היא חגיגת סיום הרווקות של אחת החברות, מה עושים עם זה? אתן צריכות להיות מנחות קבוצות טובות כדי להצליח לשבור את הקרח וליצור דינמיקה מגניבה בין כל הבנות. משימה לא תמיד פשוטה, בטח כשמדובר בבנות, כלומר, בהרבה שיפוטיות וביקורת…

אל תשברו את הראש!

מומלץ ביותר להזמין הנחיה לערב. האופציות היום למסיבת רווקות הן מגוונות ביותר. סדנאות אוכל, אלכוהול וריקוד, מופעים שונים ועוד הרבה רעיונות. לדעתי האישית- אם אתן מוציאות את נושא הסקס מהערב, הוצאתן את העוקץ מהמסיבה!

הזדמנות מצוינת לחלוק ולקבל תמיכה

המיניות שלנו היא אחד הנושאים הכי חשובים, מעניינים, מורכבים ועם זאת, לא מדוברים מספיק בחיינו. המקום הנכון ביותר לדבר על הדברים שבינו לבינה (מלבד ישירות בינו לבינה) הוא במעגל נשים. בחברה נשית משתפת נוכל לשמוע על מצבים רבים שמטרידים אותנו, אולי אף מתסכלים אותנו בחיי המין שבעצם הם נחלתן של בנות רבות, נשמע על דרכי התמודדות שונות שלא חשבנו עליהם ונלמד על דרכים פשוטות לפתור מצבים שנראים לנו מסובכים. נקבל תמיכה מיתר הבנות לקבל את עצמינו ולחולל שינויים שייטיבו עם חיינו.

את מי כדאי להזמין להנחות את הערב?

כדאי להזמין מנחה שתנחה את כל הערב. להתיישב עם מישהי זרה ומיד להתחיל לדבר על סקס בפתיחות… קצת קשה מדי לרוב הבנות (למרות שמנחה חכמה וכריזמטית תצליח במשימה). יותר בטוח להביא מנחה שתתחיל את הערב בצחוק ובקלילות בשילוב משחקים ושעשועים שייגעו במיניות, אבל לא באופן חושף וישיר בהתחלה, ולאט לאט תחמם אותנו, כמו במשחק מקדים ותגיע לעיקר.

במהלך הערב תלמדו עובדות חשובות ומעניינות על מיניות האישה והגבר, על טיפים חשובים לשיפור הגירוי המיני, על סוגי אורגזמות שונות ואיך מוצאים את הנקודות הנסתרות והחבויות בגופינו…

ולקינוח- קצת אביזרים!

החלק הזה לא מתאים לכל חבורה וכמובן, לא חובה- אם זה לא מתאים המנחה יכולה להשאיר את הצעצועים במזוודה. אבל מניסיוני, רוב הבנות מאוד רוצות. מכיוון שיש הרבה נשים שמתביישות להיכנס לחנויות סקס, החשיפה לצעצועים מסקרנת, מלמדת ובעיקר מצחיקה עד דמעות!

בסוף הערב, אחרי שהשתעשעתן וצחקתן על סקס, למדתן כמה דברים חדשים ומעניינים, שיתפתן והייתן שותפות לחוויות של נשים אחרות. חוויתן קצת סקרנות, מבוכה, התרגשות ותקווה. לא תבינו כלל איך זה שאתן לא משתתפות במפגשים נשיים באופן קבוע.

זכרו בנות, הדבר בחשוב ביותר מלבד לעשות סקס הוא לדבר על סקס! עם נשים אחרות, חברות, סקסולוגיות, ספרים ובעיקר- עם בן זוגנו.

למציאת הסקסולוגית שמתאימה למסיבת הרווקות שלכן לחצו כאן. 

איזה מקום מתאים לכלה שלכן לערוך בו את מסיבת הרווקות שלכן?

האם תתאים גם סקסולוגית למסיבת רווקות במגזר הדתי? היכנסו לגלות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>