דברים שכדאי לכל כלה לדעת לקראת מסיבת רווקות

אין ספק שמסיבת רווקות היא לגמרי לא באחריותה של הכלה, הרי יש לה חתונה לארגן. ובכל זאת, ישנם כמה דברים שהיא צריכה לעשות נכון בכדי שמסיבת הרווקות תצליח על הצד הטוב ביותר. לא אחת קרה שמסיבת הרווקות הפכה להיות ערב לא נעים ואפילו מאוד מביך לכלה מכיוון שכמעט ולא היה תיאום.

להמשך קריאה
0

בדרך לחתונה, עוצרים בסדנת אלכוהול

סדנת אלכוהול למסיבת רווקות היא דרך מהנה ומיוחדת לציון אירוע כל כך חשוב. את הסדנה עצמה מעביר צוות מקצועי של ברמנים וברמניות בעלי ניסיון, שיודעים כיצד לעשות זאת בצורה אנרגטית, חוויתית, מצחיקה ומעשירה.

 

להמשך קריאה
0
סדנאת ריקודים

גל ציפורי – סדנת ריקודים קסומה

שוחחתי עם גל ציפורי מספר פעמים בטלפון והיה לי נעים להכיר אישה חמה ומלאת חן, מעניינת, חכמה ומצחיקה.

בתכתובות המייל ראיתי שהיא חותמת: גל ציפורי, מחוללת שמחה. תואר מרשים הבונה ציפיות ועלול להיות קצת יומרני… הסתקרנתי . ובחרתי להשתתף בסדנה מדהימה."שמחה נטו".

 

להמשך קריאה
0
18569674_xl

10 עצות לחברה הטובה המלווה את הכלה בערב החתונה

למזלך או לא למזלך, החברה הטובה שלך מתחתנת. מזל טוב, שמחה וששון.

מבחינתך זה אומר- הרבה עבודה!

ללוות חברה שמתחתנת זה קצת כמו ללוות אישה בחדר לידה רק פחות כואב והרבה יותר ארוך…

נתחיל מהעובדה ששתיכן במצב רגשי/הורמונלי רגיש:

להמשך קריאה
0
6352548_s

מסיבת רווקות סקסית במיוחד

קבוצה של בנות יושבות יחד בערב שמטרתו היא חגיגת סיום הרווקות של אחת החברות, מה עושים עם זה? אתן צריכות להיות מנחות קבוצות טובות כדי להצליח לשבור את הקרח וליצור דינמיקה מגניבה בין כל הבנות. משימה לא תמיד פשוטה, בטח כשמדובר בבנות, כלומר, בהרבה שיפוטיות וביקורת…

להמשך קריאה
0
8511999_s

איך לארגן מסיבת רווקות ולהישאר בחיים – המדריך המלא

ארגון מסיבת רווקות נראה דבר פשוט. כמה בנות, אוכל, שתייה איזו הפעלה מגניבה והעניין מסודר. בפועל, לתאם בין 10-15, לפעמים גם 20 בנות + כלה שצריכה לצאת מרוצה מהערב הזה – משימה מורכבת ומסובכת. כדי לעזור לך לצאת מגוב הלביאות בשלום ולהישאר חברה של הכלה, קבלי את המדריך המלא – כל מה שאת צריכה לדעת כדי לארגן מסיבת רווקות, להישאר בלחיים וגם… ליהנות! 

להמשך קריאה
0
17053267_s

ניהול זמן נכון בארגון חתונה

ארגון ותכנון חתונה מצריך התייחסות לפרמטרים רבים והוא, פעמים רבות, משימה לא פשוטה. רבים נעזרים בשירותיהן של חברות, המבצעות הן עצמן את ארגון החתונה וגם תכנונה, ואחרים, לעומת זאת, עושים זאת באופן עצמאי וללא כל עזרה. החלטתם להתחתן ותוהים כיצד מנהלים את הזמן נכון בכל הקשור לארגון החתונה שלכם? אם כן, הנה כמה נקודות חשובות שתעזורנה לכם בתהליך, ובעיקר גם בתכנון.

להמשך קריאה
0
iStock_000008505053Small

איך לבחור תקליטן לחתונה ותקליטן למסיבת רווקות

מזל טוב. היום הגדול הגיע. אתן ובחיר ליבכם החלטתם לקשור את גורלכם ולעשות את זה רשמי. ליידע את העולם ועצמכם בברית הזוגיות הנכספת. לפני שתגיעו לברית הזאת, יש עוד תחנה אחת בדרך, תחנה כיפית, מרגשת ומביכה לעיתים כמו החתונה עצמה, בדרך לקשור את הקשר, עוצרים בדרך במסיבת הרווקות. אכן,  תיכנון החתונה ומסיבת הרווקות הוא דבר לא פשוט וכורך הרבה אנרגיה, מאמץ יזע ודמעות, אך גם מרגש ויכול להיות חוויה, ומוזיקה היא אחת מהדברים שמעצבים את החוויה הגדולה הזו,

להמשך קריאה
0

וילות בצפון שתתאים למסיבת רווקות חלומית

אין הרבה דברים מרגשים ומהנים בחיים כמו ההחלטה להתחתן, וזה ברור מדוע כל מי שמקבל את ההחלטה הזאת רוצה להפיק את האירוע הכי גדול ומרשים שיש. כמו כן, כבר הרבה שנים נהוג בישראל לעשות אירוע לזוג שמתחתן: מסיבת רווקים ומסיבת רווקות. לכן אתן יכולות להיות בטוחות שגם החברה הטובה שלכן שהחליטה להתחתן מצפה שתעשו לה מסיבה בלתי נשכחת,

להמשך קריאה
0
עמוד 1 מתוך 212